AC/DC Adapter Compatible with AT&T Model EPS48R0-16 / EPS48R1-16 Replacement AC Adapter for AT&T Fiber Modem BGW-320, Genuine Power Supply Unit with 12V-3.5A 48W Output for Compatible Devices
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
05
quantity
Product details
Category
  • Perfect Replacement for DirecTV AT&T Model EPS48R0-16<br>Usage: AT&T Fiber Modem BGW-320<br>Input: 120 V ~ 1.1 A<br>Output: 12 V ~4 A 48W
  • Tested Units. In Great Working Condition.
  • Brand New, High Quality Replacement AC/DC Power Charger Adapter
  • Input: AC 100-240V 50/60Hz Auto (Worldwide AC Input)
  • Over Voltage Protection, Over Heat Protection
Brand onerbl
Unit Count 1.0 Count
Manufacturer Shenzhen Waweis Technology Co., Ltd
Input Voltage 240 Volts
Current Rating 3.5 Amps
Number of Ports 1
Package Quantity 1
Compatible Devices EPS48R0-16 EPS48R1-16 BGW-320 12V-3.5A